Zębate24 to sprawdzony dostawca części napędowych do maszyn budowlanych, górniczych, leśnych, ciągników rolniczych, a także samochodów ciężarowych i autobusów. Specjalizujemy się w dostarczaniu części do mostów napędowych oraz skrzyń biegów.

Dostarczamy części do mostów maszyn:

Case, Cat, Claas, Cukurova, Daewoo, Deutz Fahr, Doosan, Fendt, Fermec, Fiat Hitachi, John Deere, Komatsu, Kramer, Liebherr, Manitou, Mecalac, Massey Ferguson, New Holland, Same, Terex, Valtra, Volvo i wiele innych.

Dostarczamy oryginalne części zamienne producentów takich jak:

  • CARRARO
  • DANA SPICER
  • ZF

Poza sprzedażą części oryginalnych, na zamówienie dostarczamy również części przekładni zębatych, które nie są dostępne na rynku lub wymagają zmian technologicznych. Produkcja kół zębatych oraz pozostałych części zamiennych została uruchomiona w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku. Proces produkcji przebiega przy użyciu nowoczesnych technologii i z największą dbałością o każdy szczegół. Wykwalifikowany zespół wytwarza między innymi koła zębate stożkowe oraz wszelkiego typu, znajdujące różne zastosowanie i mające różne parametry, koła zębate. Producent dbający o najwyższą jakość oferowanych towarów, która jest gwarancją trwałości i wytrzymałości – to ocena, na którą zasługujemy. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • Przekładnie stożkowe i hipoidalne
  • Przekładnie planetarne
  • Dyferencjały

Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: biuro@zebate24.pl
tel: 794-967-004 lub 730-080-277

* Wszystkie nazwy, opisy, numery i symbole zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych lub porównawczych.
Dlaczego my?
Szeroki asortyment produktów
Gwarancja jakości produktów
Przemyślane rozwiązania
Terminowość wysyłek i dostaw
Profesjonalne doradztwo
Menu